EN
پیام نوروزی شهردار شیراز:

آرزو می کنم در سال ۱۴۰۰، شیراز و شیرازی سربلندتر از همیشه باشد

شهردار شیراز در پیامی نوروز سال ۱۴۰۰ را به شهروندان تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در پیام نوروزی مهندس حیدر اسکندرپور آمده است:
«در ابتدا باید نوروز سال ۱۴۰۰ را به همه همشهریان فرهیخته و مهربانم تبریک بگویم و آرزو کنم این سال نقطه عطفی برای همه اتفاقات خوب زندگی شان باشد.
سال ۱۳۹۹ با همه فراز و فرودهایش به پایان رسید و با همه تلخی هایش، کوله باری از تجربه های نو پیش رویمان قرار داد. این سال به همه ما نشان داد در کنار هم بودن و عشق ورزیدن از هر گنجی با ارزش تر است و به هیچ قیمتی نباید آن را از دست داد.
۱۳۹۹ که با شیوع یک ویروس در جهان همراه بود روزهایی را رقم زد که هیچ یک از ما تجربه نکرده بودیم، در ابتدا سردرگم و پریشان بودیم اما زندگی به ما آموخته است که باید ایستاد و ایستادیم . باید از تلاش کم نظیر و همت بلند کادر درمان شهرم که در بهبود حالمان از هیچ فداکاری مضایقه نکرد، قدردانی کنم.
این روزها همیشه چشم به راه هم وطنانی بودیم که خاکِ مشک‌فشانِ شیراز را برای گشت و گذار نوروزی بر می گزیدند اما نوروز ۱۴۰۰ را هم باید به امید روزهای بهتر و تازه شدنِ دیدارها به سر بریم و دعا کنیم در آغاز قرن جدید، شیرازیانِ مهمان نواز بتوانند باز هم میزبان ایرانیان باشند.
در سالی که گذشت به هیچ وجه نگذاشتیم عمران و آبادانی شهر دچار رکود شود. نه اجازه دادیم تورم و تلاطمات بازار در خدمت رسانی و روند پیشرفتِ پروژه ها خللی وارد کند و نه کرونا سد راهمان شود. همکارانم در شهرداری شیراز مردانه ایستادند و با تلاش و برنامه ریزی، شیراز نه تنها در سالِ مشقت بارِ ۹۹ درجا نزد بلکه گام های بلندتری در مسیر توسعه و تعالی برداشت.
از صمیم قلب آرزو می کنم در سال ۱۴۰۰، شیراز و شیرازی سربلندتر از همیشه و از نوروز امسال، لبخند همواره همسایه دیوار به دیوارِ لب های همشهریانم باشد.»
 ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

   071-32223624-6
    info@shiraz.ir
شیراز - میدان شهدا - ساختمان شهرداری مرکزی
پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد