EN

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز خبر داد

بدهی ۴۸۰۰میلیارد تومانی دستگاه‌های اجرایی به شهرداری شیراز

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به وصول ۸۳ میلیارد تومان از مطالبات شهرداری شیراز در سال ۹۹ گفت:شهرداری شیراز اینک چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی استان فارس طلبکار است.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز به نقل از خبرگزاری ایرنا،محمد هادی هاشم پور در صحن علنی شورای شهر شیراز ضمن ارایه گزارشی از حوزه مالی شهرداری در سالی که گذشت افزود: یکی از نقاط مثبت در حوزه مالی در سال گذشته بحث وصول بدهی سنواتی بود که بعد از ده سال ۲۸ میلیارد تومان بدهی سنواتی از سال ۹۳ تا ۹۵ در قالب تهاتر وصول‌ شد.
وی ادامه داد: سال گذشته ۶ هزار مورد بدهی پیمانکاران به ارزش یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان تسویه شد البته با توجه به ادامه فعالیت ها بدهی های شهرداری شیراز هر روز در حال تغییر است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز افزود: در یک نمای کلی در خصوص تحقق بودجه پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی سال قبل در تخصیص بودجه، مناطق ۱۱گانه شهرداری با ۹۲۲میلیارد تومان تخصیص بودجه توانستند ۷۶درصد بودجه خود را محقق کنند و در کنار آنها سازمانهای زیر مجموعه شهرداری نیز با تحقق ۷۹ درصدی بودجه ،معاونت‌های شهرداری و شهرداری مرکزی با ۷۳ درصد توانستند موفقیت خوبی در زمینه درآمدزایی داشته باشند.
هاشم‌پور بیان کرد: از بودجه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی سال ۹۹ شهرداری شیراز حدود ۴هزار میلیارد تومان یعنی حدود ۷۵ درصد بودجه تحقق یافته است.۱۴۰۰/۰۲/۰۶
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۳۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد