EN

شهردار شیراز اعلام کرد

آماده باش نیروها و ماشین آلات شهرداری شیراز برای بارندگی پیش رو

آماده باش نیروها و ماشین آلات شهرداری شیراز برای بارندگی

شهردار شیراز با اشاره به اعلام بارندگی توسط سازمان هواشناسی ابراز داشت: اکیپ های امدادی و خدمت رسان و ماشین آلات شهرداری شیراز در آماده باش کامل هستند.

سید احسان اصنافی گفت: علاوه بر تیم های تخصصی، ماشین آلات در اختیار مناطق و سازمان‌های شهرداری که در این آماده باش حضور دارند با توجه به بارندگی های اعلام شده در ایام پیش‌ رو، باب کت ها و  پمپ های آبکش مورد نیاز که برای کمک به بخش بیرم شهرستان لار اعزام شده بودند به شیراز بازگشته و هم اکنون برای خدمت رسانی به  شهروندان شیرازی آماده بکار می‌باشند‌.

شهردار شیراز گفت: عوامل و نیروهای شهرداری در قالب تیم های عملیاتی از روز جمعه ۱۷ دی‌ماه جاری در منطقه سیل زده بخش بیرم حضور داشتند.

سید احسان اصنافی ادامه داد: ماشین آلات سنگین و اکیپ های مدیریت بحران شهرداری که برای امداد رسانی به منطقه سیل زده بیرم اعزام گردیده بود اقدامات موثری را انجام دادند.

شهردار شیراز ضمن تشکر از مجموعه ها و تیم های عملیاتی اعزامی به این منطقه گفت: شهرداری با انجام لایروبی مسیل ها، ایجاد خاکریزها برای آمادگی در برابر سیلاب های آتی، پاکسازی سطح شهر، آواربرداری منازل تخریب شده و جمع آوری گل و لای معابر اقدامات موثری را در شهر بیرم انجام دادند.۱۴۰۰/۱۰/۲۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۳۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

 071-32223624-6
 info@shiraz.ir
 شیراز - میدان شهدا - ساختمان شهرداری مرکزی
پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد