EN

شهردار شیراز تصریح کرد؛

نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی/ رویکرد مسجد محوری در مدیریت شهری کلانشهر شیراز

شهردار شیراز با اذعان به نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف و رویدادهای اخیر گفت: امروز نیز باید تفکر ناب بسیجی تجلی پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در همایش محله اسلامی با حضور جمع کثیری از بسیجیان، فرماندهان پایگاه های بسیج و ائمه جماعات مساجد شرق شیراز در تالار حافظ با اذعان به نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف و رویدادهای اخیر تصریح کرد: امروز نیز باید تفکر ناب بسیجی حاکم شود و با تجلی این تفکر در مردم و مسوولین، مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

او در ادامه سخنان خود بر فعالیت شبانه‌روزی به‌منظور ارانه خدمات در ابعاد مختلف مدیریت شهری تأکید و بیان کرد: بیش از ۱۵هزار میلیارد تومان بودجه در سال جاری برای فعالیت‌های متعدد تصویب شده که از این میزان، حدود ۸۵درصد به پروژه‌های عمرانی اختصاص دارد.

اسدی با اشاره‌ به فعالیت‌های شاخص فرهنگی  در مدیریت شهری و به‌ویژه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: مسجدمحوری به‌عنوان یک مبنای فرهنگی در دستور کار است.

شهردار شیراز ادامه داد: بر همین اساس، در طرح مسجد محوری شهر شیراز ۱۲۶ مسجد در فاز نخست بر اساس فراخوان اعلامی ثبت نام و سازمان‌دهی  شده اند.

اسدی همچنین بر ارتقای فرهنگ شهروندی به‌عنوان کار ویژه‌ای مهم با مشارکت تشکلات مردمی و اصحاب مساجد تاکید کرد.۱۴۰۱/۰۹/۰۳
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


   071-32226858 ، 071-32223624-6 
 info@shiraz.ir
 خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری مرکزی
پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد