EN

رئیس کمیته یکپارچگی مدیریت شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد

محمدعلی علویان‌مهر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به سمت رئیس کمیته یکپارچگی مدیریت شهری کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدعلی علویان‌مهر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به سمت رئیس کمیته یکپارچگی مدیریت شهری کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران منصوب شد.
 
در بخشی از حکم انتصاب محمدعلی علویان‌مهر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز آمده است: امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در جهت مشارکت هرچه بیشتر سایر شهرداری‌ها و بهره‌گیری از توان تخصصی مدیران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کلانشهر ها و هماهنگی با کمیسیون مذکور، در جهت فراهم کردن زمینه دستیابی به اهداف تعیین‌شده موفق و مؤید باشید.
 
قابل‌ذکر است که مجمع شهرداران کلانشهر های ایران با عضویت شهرداران شهرهای با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر، نشست‌هایی به‌صورت فصلی با حضور همه اعضا برگزار می‌کند و همچنین متناظر با معاونت‌ها، ادارات کل و سازمان‌های شهرداری‌ها، کمیسیون‌های ده‌گانه مجمع نیز هم نشست‌های تخصصی خود را به‌صورت فصلی برگزار می‌کنند.۱۴۰۱/۱۱/۰۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


   071-32226858 ، 071-32223624-6 
 info@shiraz.ir
 خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری مرکزی
پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد