در شصتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز تصویب شد

مساعدت مالی به تیم‌ فوتسال بانوان شیراز حاضر در لیگ برتر کشوری

در شصتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز اعضای شورا با مساعدت مالی به تیم‌ فوتسال بانوان شیراز حاضر در لیگ برتر کشوری موافقت کردند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز در این جلسه شورای شهر با در اختیار گذاشتن ۲۰ دستگاه اتوبوس برای حمل‌ونقل رایگان تماشاگران بازی فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و شهدای قشقایی شیراز توسط شهرداری شیراز موافقت کرد.
ادامه بررسی طرح حریم سبز پروژه کوهسار مهدی و تعیین تکلیف حقوق غارسین و مالکین (لایحه شهرداری شیراز) دستورکار دیگر این جلسه شورای شهر بود که به تصویب رسید.
شورای اسلامی شهر شیراز با دوفوریتی لایحه‌ی اصلاح بند  50 تکالیف بودجه سال 97 موافقت کردند که بر مبنای آن شهرداری موظف شد لایحه‌ اعمال سیاست‌های تشویقی ترغیبی جهت بهینه‌سازی منابع انسانی را در راستای کاهش بخشی از هزینه‌های موجود ظرف مدت 3 ماه تهیه و به شورا ارائه کند.
در شثتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز طرح یک‌فوریتی مبنی بر راه‌اندازی سامانه شفافیت شهرداری شیراز نیز مطرح شد که موافق و مخالفانی داشت و مقرر شد با حضور رؤسای کمیسیون‌های شورا مجدد مورد بررسی قرار بگیرد.
طرح دوفوریتی تسریع و نظارت بر مصوبات شورا در جهت تسریع در اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر شیراز و نظارت بهینه و عملی‌تر شورای اسلامی شهر بر عملکرد شهرداری را مطرح کردند که به تصویب رسید.


۱۳۹۷/۰۸/۱۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۹۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید