به همت شهرداری شیراز

بنرهایی با موضوع معرفی دانش آموزان نام آور شیراز اکران شد

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز هدف از اکران بنرهایی با موضوع معرفی دانش آموزان نام آور شهر شیراز را معرفی الگوهای موفق دانش آموزی به جامعه و همسالان خود دانست.


رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز هدف از اکران بنرهایی با موضوع معرفی دانش آموزان نام آور شهر شیراز را معرفی الگوهای موفق دانش آموزی به جامعه و همسالان خود دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر گشتاسبی عنوان کرد: اکران تصاویر 115 دانش آموز ممتاز و نام آور شهر شیراز بر روی بنرهای نصب شده در 18 پل عابر پیاده سطح شهر منجر به ایجاد فضای نشاط اجتماعی، افزایش عزت نفس و انگیزه مضاعف در بین دانش آموزان و خانواده های آنان می شود، همچنین تجلیل و تقدیر از جامعه فرهنگیان عزیز که زحمات زیادی برای آینده سازان شهرمان می کوشند از جمله دیگر اهداف این طرح است.

معاون فرهنگی شهردار شیراز در خصوص چگونگی انتخاب دانش آموزان گفت: این دانش آموزان نام آوران رشته های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری؛ دارای مقام اول تا سوم بین المللی و مقام اول کشوری در سال گذشته بوده‌اند که اسامی آن‌ها طی مکاتبه ای با اداره کل آموزش و پرورش استان فارس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری  شیراز اعلام شده است.

وی دانش آموزان را سرمایه های گران بهایی برای جامعه و مدیران فردا و مغزهای متفکر آینده دانست و خاطرنشان ساخت: اکران بنرهایی با موضوع معرفی دانش آموزان نام آور شهر شیراز ضمن اینکه از یک سو باعث ایجاد فضای انگیزشی و رقابت مثبت و سازنده برای دانش آموزان و حمایت معنوی و اجتماعی از آن‌ها می شود، از سوی دیگر به رشد و شکوفایی بیش از پیش این نسل آینده ساز نیز منجر خواهد شد.
 


۱۳۹۷/۰۸/۱۶
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید