رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد

برگزاری همایش رفتارشناسی حریق به میزبانی شیراز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که چهارمین همایش ملی «رفتار شناسی حریق» به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که چهارمین همایش ملی «رفتار شناسی حریق» به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدمهدی قانع گفت: چهارمین همایش ملی «رفتارشناسی حریق» با رویکرد مدیریت شرایط اضطراری، پیشگیری و اطفاء در حوادث و دومین همایش ملی «لجستیک در فرماندهی حوادث» با رویکرد مدیریت عملیات مشترک در شرایط بحران به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز به عنوان بزرگترین مرکز آموزش ایمنی و آتش نشانی جنوب کشور محسوب می‌شود، گفت: این دو رویداد تخصصی همراه با 10 کارگاه های آموزشی و تخصصی در حوزه موضوعات فوق، به عنوان دو رویداد تخصصی منحصر بفرد طی 3 روز از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفند 97 برگزار خواهد شد.
قانع افزود: این همایش با رویکرد مدیریت شرایط اضطراری، پیشگیری و اطفاء حریق در حوادث و با حضور صاحب‌نظران و صنایع صاحب تخصص و تجربه برگزار می‌شود.
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز یادآور شد: شرکت کنندگان در این همایش گواهینامه 24 ساعت آموزش تخصصی مورد تأیید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز و دبیرخانه دایمی رفتارشناسی حریق دریافت خواهند کرد.
 


۱۳۹۷/۱۰/۲۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید