شهردار منطقه ۲ شیراز:

درخت آرزوهای خانه محله شیخ علی چوپان ناجی پدر زندانی می‌شود

شهردار منطقه ۲ گفت: درخت آرزوهای خانه محله شیخ علی چوپان در منطقه دو شهرداری شیراز ناجی پدر زندانی می‌شود.


شهردار منطقه 2 گفت: درخت آرزوهای خانه محله شیخ علی چوپان در منطقه دو شهرداری شیراز ناجی پدر زندانی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اکبری با اعلام این خبر گفت: از جمله اقدامات خانه های محله محدوده این منطقه، قرار دادن درخت آرزوها است که در مناسبت های خاص اقدام به بازگشایی نامه های وصل شده بر آن می کنیم و در صدد حل مشکلات و خواسته های افراد کم بضاعت محلی بر می آییم.
شهردار منطقه 2 شیراز ادامه داد: این بار از درخت آرزوهای خانه محله شیخ علی چوپان کودکی خواستار آزادی پدر خویش از زندان بود که به دلیل فقر و مشکلات مالی دوره حبس را طی می کند. از این رو با پیگیری و همکاری با سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری که جشن گلریزان برای زندانیان جرایم نقدی برگزار می کند، درصدد برآورده کردن خواسته این کودک برآمدیم.
وی اضافه کرد: در این راستا خیرینی نیز مراجعه و اعلام آمادگی کردند، از جمله آقای روستا که قصد دارد درآمد حاصل از برپایی نمایشگاه تصاویری از زندگی عشیره ای را به چنین هدف بزرگی اختصاص دهد.
مهندس مسعودی خاطرنشان کرد: از کلیه شهروندان گرامی دعوت می شود در این نمایشگاه که به مدت یک هفته از روز جمعه 28 دی ماه الی پنج شنبه 4 بهمن ماه از ساعت 16 در نگارخانه آبگینه واقع در بولوار چمران، جنب هتل چمران برگزار می شود، شرکت کنند و در این امر خیر سهیم باشند.
 


۱۳۹۷/۱۰/۲۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید