معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز خبر داد

شیراز، میزبان اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از برگزاری اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان در شیراز خبر داد.


معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از برگزاری اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان در شیراز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس هاشم پور با اعلام این خبر افزود: اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان به عنوان بزرگ ترین رویداد صنعت ساختمان کشور با حضور با حضور بیش از 250 نفر از انبوه سازان، سرمایه گذاران و صاحبنظران این حوزه با شعار «شیراز؛ کهن شهر گذشته، آرمان شهر آینده» در تاریخ 4 بهمن ماه برگزار می شود.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: تدابیر و اقدامات جدیدی در راستای ارتقا و تحرک بخشی به بازار راکد ساختمان در دست اقدام است که در این اجلاس مطرح و پس از بررسی و نهایی شدن اجرایی می شوند.
هاشم پور با تاکید بر اهمیت نقش ساخت و ساز در درآمدهای شهرداری، اضافه کرد: تدوین استراتژی های لازم جهت رونق بخشی به بازار ساختمان و ترغیب و تشویق فعالان بخش مسکن الزامی است، از این رو باید تمهیدات و امتیازات تشویقی به گونه ای در نظر گرفته شود که با تبیین اهداف و اولویت بندی آنها، تعریف استراتژی ها و تدوین برنامه اجرایی ضمن در نظر داشتن مدیریت ریسک و کنترل های داخلی جهت مقابله با بحران بتوان در سطوح عالی تصمیم گیری کرد.
وی ضمن تاکید بر ارزیابی برنامه ها و سیاست های دولت در بخش ساخت و ساز افزود: بررسی راهکارهای ورود بنگاه های مالی به بخش مسکن و شناسایی ابعاد و چالش های این صنعت، بازآفرینی شهری، تلاش برای رونق ساخت و ساز، توانمند سازی بنگاه های اقتصادی، جذب سرمایه گذار و توسعه شاخصه های اقتصادی از رویکردهای این نشست است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به لزوم جلب اعتماد عمومی و شفاف سازی گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر شیراز و با توجه به وظیفه ذاتی شهرداری به عنوان یکی از متولیان ساخت و ساز در کشور و یکی از محرکین صنعت ساختمان، باید اعتماد و امید مردم را به این حوزه بازسازی کرد و معتقدم برای این بازسازی باید تحولی در درون ساختار ساخت و ساز انجام شود.
براساس این گزارش، اجلاس یک روزه سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور، روز پنجشنبه مورخ 4 بهمن با حضور بیش از 250 نفر از انبوه سازان مطرح کشور در شیراز برگزار خواهد شد.


۱۳۹۷/۱۰/۳۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۸۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید