فرمانده نیروی انتظامی فارس:

پلیس و شهرداری از تجمع و حضور شهروندان در تفرجگاه ها و سایر مکان های عمومی جلوگیری می کنند

​فرماندهی انتظامی فارس در بازدید از اداره ماشین آلات شهرداری شیراز گفت: پلیس و شهرداری شیراز طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در سطح شهر به صورت جدی حضور دارند و از تجمع و حضور شهروندان در تفرجگاه ها، پارک ها و سایر مکان های عمومی جلوگیری می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سردار حبیبی خطاب به شهروندان تاکید کرد: خودروی شهروندان حاضر در معابر و تفرجگاه ها در صورت تخطی و سرپیچی از دستورات پلیس ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود و چنانچه پافشاری کنند تا یک ماه خودرو آنها توقیف می شود.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری شیراز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچون ضدعفونی معابر افزود: از این اقدامات پیشگیرانه رضایت دارم و خورسندم که شهردار شیراز این همه دل نگران آرامش و آسایش شهروندان است.

شهردار شیراز نیز در این بازدید مشترک گفت: سلامتی همه شهروندان اولویت اصلی همه دستگاه ها است از این رو در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ فروردین واحد اجراییات شهرداری شیراز با هماهنگی و پشتیبانی فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور به صورت جدی با افرادی که در تفرج گاه ها و پارکهای حاشیه ای معابر حضور پیدا کنند، برخورد می کنیم.

مهندس اسکندرپور اضافه کرد: اگر شهروندان با شهرداری و نیروی انتظامی همراهی نکنند مجبور به استفاده از برخوردهای قهری، جریمه و توقیف خودرو هستیم.

بر اساس این گزارش، سردار حبیبی فرماندهی انتظامی فارس، ابراهیمی معاون دادستان و شهردار شیراز از اقدامات انجام شده در اداره ماشین آلات شهرداری شیراز در خصوص تجهیز و ارتقای ماشین آلات ضدعفونی معابر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید کردند.۱۳۹۹/۰۱/۱۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۴۷۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید