به همت شهرداری شیراز

به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر رنگ نورپردازی تعدادی از تقاطع ها و پل ها برای قدردانی از کادر درمان به رنگ سفید درآمد

شهرداری شیراز به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر (۱۹ اردیبهشت)، همزمان با سایر شهرهای عضو مجمع شهرداران آسیایی برخی از پل ها و تقاطعات شهری و آثار تاریخی را برای قدردانی از کادر درمان نورپردازی سفید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، این اقدام سراسری با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف همدردی با کادر درمانی جهان با شعار «Common pain» (درد مشترک) در جهان انجام شد. شهرداری شیراز نیز به این مناسبت و به منظور قدردانی از تلاش پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور که در خط مقدم مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا بار سنگینی را بر دوش دارند، تعدادی از تقاطعات و پل های سطح شهر را با نورپردازی سفیدپوش کرد.

ارگ کریمخان، دروازه قرآن، پل دفاع مقدس، پل عدالت، پل شهدای نیروی هوایی، پل پودنک، پل شهید پرویزی، پل رسول اعظم (ص) و پل امام حسن مجتبی (ع) از جمله پل ها و تقاطعاتی هستند که به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر (۱۹ اردیبهشت) سفیدپوش شدند.
این برنامه به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با همکاری شهرداری های مناطق یازده گانه انجام شد۱۳۹۹/۰۲/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۹۲۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید