​استاندارفارس:

پروژه های افتتاح شده شهرداری شیراز خدمتی ارزشمند به شهروندان است

استاندارفارس در مراسم افتتاح پل ها و تقاطع های غیر هم سطح بهمن بیگی ، رودکی و بزرگراه مهندسین ، با بیان اینکه سه پروژه یاد شده به عنوان خدمتی ارزشمند در اختیار شهروندان قرار گرفته است ، اظهار کرد: ایجاد تسهیل در رفت و آمد و کاهش بار ترافیکی موجب رضایت شهروندان خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر عنایت الله رحیمی با بیان این که نتیجه تلاش های شهرداری باید ایجاد رفاه و آرامش برای شهروندان باشد، ابراز امیدواری کرد با اجرای پروژه‌هایی مانند تقاطع بهمن بیگی و پل شهید رودکی، شاهد تقویت این رفاه و خدمت‌رسانی باشیم.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران این پروژه خاطرنشان کرد: این سه پروژه علاوه بر اینکه شمال و جنوب شهر شیراز را متصل می‌کند ، با کاهش ترافیک و در پی آن کاهش استفاده از سوخت‌های فسیلی از پروژه‌های سبز محسوب می‌شوند.
وی با اشاره به این که این  سه پروژه شهرداری با حدود هزار میلیارد تومان اعتبار انجام شده و به بهره برداری رسیده است ، عنوان کرد: امیدواریم شهرداری شیراز با ادامه روند کاهش بروکراسی اداری توفیق بیشتری در جذب  سرمایه گذاران به دست آورد.
وی همچنین بر لزوم تعریف پروژه های تفریحی ، توریستی ، تجاری و... در کنار چنین پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: امیدواریم همانگونه که شورای شهر و شهرداری تا کنون این موضوع را در دستور کار قرار داده اند از این پس نیز شاهد توجه بیشتر دست اندرکاران قانون گذاری ملی و محلی در این راستا باشیم.
رحیمی افزود: مجموعه مدیریتی استان نیز می‌کوشد از اختیارات قانونی برای کمک به تعریف چنین پروژه هایی کمک کند.۱۳۹۹/۰۴/۰۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۴۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید