دو انتصاب جدید در شهرداری شیراز

شهردار شیراز طی احکامی جداگانه سرپرست شهرداری منطقه ۴ و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز را منصوب کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور طی حکمی «عبدالصالح رستم‌زاده» را به سمت سرپرست شهرداری منطقه ۴ شیراز منصوب کرد. رستم زاده دارای مدرک کارشناس ارشد عمران است و پیش از این معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار و رییس فنی شهرداری منطقه یک بوده است.
شهردار شیراز نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار را از مهم ترین مأموریت های شهردار این منطقه برشمرد.
همچنین شهردار شیراز در حکمی «اصغر سروی» را به سمت سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز منصوب کرد. اصغر سروی پیش از این شهردار منطقه چهار و ۶ شیراز و معاون فنی و شهرسازی منطقه هفت بوده است.
مهندس اسکندرپور نظارت بر بازرسی و پاسخگویی به شکایات حوزه های مختلف شهرداری، نظارت بر عملکرد مدیران و کارکنان شهرداری، انجام همکاری های لازم با گروه های بازرسی و نهادهای قانونی کشور از جمله دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت کشور، نظارت بر رسیدگی به شکایات واصله از افراد حقیقی و حقوقی، رسیدگی به شکایات حوزه های مختلف شهرداری از یکدیگر و ... را از مهم ترین مأموریت های مدیرکل بازرسی شهردار شیراز برشمرد.
گفتنی است، پیش از این «محمدفاضل صارمی زاده» مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز بود که پس از سالها خدمت در عرصه های مختلف مدیریت شهری؛ بازنشسته شد.
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید