​شهردار شیراز:

پیاده راه دروازه قرآن – دروازه اصفهان محور غنی تاریخی - فرهنگی و مذهبی است

شهردار شیراز در بازدید از پیاده راه در حال احداث دروازه قرآن – دروازه اصفهان گفت: این پیاده راه یک محور غنی تاریخی - فرهنگی و مذهبی است که نقش گردشگری مهمی را ایفا می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور با اشاره به اهمیت بالای مسیر گردشگری دروازه قرآن – دروازه اصفهان (محور حافظ) افزود: شهروندان و گردشگران با طی کردن این مسیر می توانند به بازار وکیل شمالی برسند.
وی خاطرنشان کرد: در طول مسیر گردشگری دروازه قرآن – دروازه اصفهان بناها و آثار ارزشمندی همچون باغ جهان نما، حافظیه، باغ ملی، مجموعه علی بن حمزه (ع) و ... است.
شهردار شیراز اجرای این پروژه را به علت وجود تاسیسات شهری، لزوم هماهنگ کردن مجموعه های مختلف اجرایی و پلیس راهور و فعال بودن ترافیک در محور حافظ، دشوار ارزیابی کرد و گفت: در این محور هم اکنون رفت و آمد خودرویی وجود دارد و نمی خواهیم زحمتی برای شهروندان ایجاد کنیم.
مهندس اسکندرپور با بیان اینکه تلاش داریم پروژه را در موعد مقرر به بهره برداری برسانیم، افزود: با هماهنگی انجام شده با دستگاههای ذی ربط پیش بینی می کنیم، اجرای پروژه روند بهتری داشته باشد.۱۳۹۹/۰۷/۲۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۴۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
                                   
سال جهش تولید